JAK BĚLENÍ ZUBŮ POLA VYLEPŠÍ VÁŠ ÚSMĚV

JAK BĚLENÍ ZUBŮ POLA VYLEPŠÍ VÁŠ ÚSMĚV

jAK FUNGUJE BĚLENÍ ZUBŮ POLA?

Bělení zubů Pola je vyvinuto tak, aby bezpečně odstranilo tvrdé, dlouhodobé skvrny na zubech vrátí vašemu úsměvu co nejbělejší přirozený odstín. To vše bez poškození zdraví vašeho zubů.

Jedinečné složení Pola s vysokým obsahem vody má neutrální pH a vysokou viskozitu, která chrání vaše dásně během ošetření. Pola také obsahuje fluorid, který remineralizuje vaše zuby a chrání je před citlivosti zubů.

Při aplikaci přípravku Pola se rafinované složení bezpečně dostává do zubní skloviny a aktivně odstraňuje dlouhodobější skvrny a zabarvení. Molekuly skvrn jsou poté přirozeně obaleny vašimi slinami, která je bezpečně odstraní z vašeho systému.

IONTY KYSLÍKU VSTUPUJÍ DO SKLOVINY A NAPADAJÍ DLOUHÉ MOLEKULY SKVRN.

DLOUHÉ MOLEKULY SKVRN SE ROZPADAJÍ NA KRÁTKÉ A BEZBARVÉ.

DLOUHÉ MOLEKULY SKVRN ODSTRAŇOVANÉ ZE ZUBŮ SLINAMI.

POLA SPOLEHLIVĚ ODSTRANÍ I TY NEJODOLNĚJŠÍ SKVRNY

NE KAŽDÉ BĚLENÍ JE STEJNÉ.

Některé používají pouze mírné účinné látky nebo nabízejí nízké procento ošetření. Tyto bělící přípravky obvykle odstraňují pouze ztracené povrchové skvrny. Díky 50leté historii zlepšování stavu zubů zdokonalili naši vědci z firmy Pola bělení zubů a vytvořili špičkovou bělící formuli, která odstraňuje odolné „zrezivělé“ skvrny a zároveň zůstává pro vaše zuby zcela bezpečná.

Výběr z možností Pola

BĚLENÍ ZUBŮ VE STEJNÝ DEN

Pro okamžité výsledky nabízí Pola bělení na klinice. Ať už vás čeká svatební den nebo důležitý pracovní pohovor, bělení na klinice Pola vám umožní dosáhnout bělejšího úsměvu během pouhých 30 minut ošetření. Rychle působící vzorec Pola v kombinaci se speciálními vytvrzovacími světly vám poskytne jednu z nejrychlejších dostupných možností bělení.

POHODLNÉ DOMÁCÍ BĚLENÍ ZUBŮ

Zvolte si bělení zubů v soukromí a pohodlí domova v čase, který vám vyhovuje.

OKAMŽITÉ BĚLENÍ ZUBŮ

Pola Luminate je bělicí přípravek na zuby s kartáčkem, který je navržen tak, aby se snadno vešel do tašky nebo horní kapsy a mohl být použit na cestách. Pola Luminate se dodává v přenosném aplikátoru podobném tubě lesku na rty a lze jej použít k okamžitému vybělení zubů. Odstranění skvrn sice není tak silné jako u jiných variant přípravků Pola, ale Pola Luminate je ideální jako okamžité vylepšení nebo podpora bělení, která může zůstat po vašem boku.