Často kladené otázky k bělení zubů

Často kladené otázky k bělení zubů

Kde zakoupím POla?

Upozorňujeme, že bělení Pola od společnosti SDI je profesionální bělící systém. Vhodnost jeho použití nejprve konzultujte se svým stomatologem či dentálním hygienistkou. Při bělení vždy postupujte dle návodu výrobce, který je součástí balení produktu.

Proč si vybrat Pola?

Některé produkty na bělení zubů vyrábějí společnosti s omezenými zkušenostmi v oblasti stomatologie a nejasným původem výroby. Většina online systémů na bělení zubů používá jako aktivní bělící složku pouze hydrogenuhličitan sodný. Toto slabší složení dokáže ošetřit pouze mírné povrchové skvrny.

Výrobcem produktu Pola je australská společnost SDI, která má 50 let zkušeností v oblasti ústního zdraví. Vědecké složení přípravku Pola bylo zdokonalováno po mnoho desetiletí, aby byl zajištěn nejlepší výsledek bělení.

Kde se Pola vyrábí?

Pola se vyrábí v australském výrobním závodě ve Victorii. Naše výrobky Pola používají miliony lidí ve více než 100 zemích.

Za jak dlouho uvidím výsledek?

Při bělení v ordinaci jsou výsledky vidět již za 45 minut. U systému bělení Pola pro domácí použití může trvat přibližně 5 až 14 dní, v závislosti na složení systému Pola. Silnější přípravky fungují rychleji, ale mohou způsobit krátkodobou citlivost.

Váš lékař/hygienistka bude s vámi spolupracovat na výběru nejlepší varianty systému Pola dle vašich potřeb.

O kolik budou zuby bělejší?

Všichni výrobci bělících přípravků uvádějí, že jsou bělejší o 5 odstínů nebo podobně. To však může být zavádějící, protože to závisí na původním odstínu vašich zubů a na aktuálním zabarvení zubů. Přípravek Pola je vytvořen tak, aby odstranil nejodolnější skvrny ze zubů a vrátil zubům jejich nejbělejší přirozenou barvu.

Jak dlouho vybělení vydrží?

Největší vliv na zdraví vaší ústní dutiny má váš životní styl. Pokud jste vášnivým pijákem kávy, vína a/nebo nealkoholických nápojů, bělení vašich zubů se bude snižovat rychleji než u někoho, kdo dává přednost vodě. Obvykle bude vaše bělení nejlepší prvních 6 měsíců, než se pomalu zmenší. Pola Luminate je dokonalým řešením pro okamžité vylepšení kdykoli.

Ovlivní bělení výplně a plomby?

Bělení zubů odstraní stávající skvrny na vašich výplních a fazetách. Nezmění jejich původní odstín.

 

 

Je bělení s Pola bezpečná?

Ano. Klinické studie prokázaly, že bělení zubů karbamidem nebo peroxidem vodíku je bezpečné, pokud se provádí pod vedením a dohledem vyškoleného zubního lékaře.

U malé menšiny lidí se může během procesu bělení krátkodobě vyskytnout citlivost zubů. Tato citlivost rychle odezní a nevede k problémům se zuby nebo dásněmi.

Jak změřit výsledky před a po bělení zubů?

Váš zubní lékař vám pomůže zaznamenat váš původní odstín zubů podle univerzální tabulky odstínů zubů. Pro účely budoucího ověření vám doporučujeme pořídit si vedle zubů také fotografii s tímto odstínem fyzicky.

Po dokončení bělení zubů jednoduše porovnejte průvodce odstínem s novými bělejšími zuby a změřte výsledky.

Je bělení zubů bezpečné v průběhu těhotenství?

Ačkoli nebyly provedeny žádné studie o možných rizicích pro těhotné ženy, nedoporučuje se používat přípravky na bělení zubů během těhotenství.